Contact

Stoevelaar Machinery B.V.
Wolfveldseweg 1a
7737PK Stegeren
Nederland
+31 529 46 13 77
info@rmhmixers.eu
IBAN: NL77 RABO 0348 9887 61
KVK: 05065176
BTW: NL809442449B01

Service Hotline:

24/7 bereikbaar

+31 (0)6 - 10 10 28 34

Verkoop

kaart-website
Sacha Leus
noord en oost Duitsland
+31 (0)6 - 250 00 831
sacha@rmhmixers.eu
Henk Stoevelaar
noord en midden Nederland
+31 (0)6 - 290 521 41
henk@rmhmixers.eu
Adri van Dijke
zuid Nederland en Belgiƫ
+31 (0)6 - 131 430 16
adri@rmhmixers.eu
Anton Haakma
zuid Duitsland
+31 (0)6 - 13 13 7995
anton@rmhmixers.eu

Ondersteuning

Eg Huisjes
Inkoop en verkoop binnendienst
0529 46 13 77
eg@rmhmixers.eu
Marc Brakert
Aftersales en onderdelen
0529 46 13 77
parts@rmhmixers.eu
Vincent Wijermars
Werkplaats
0529 46 13 77
vincent@rmhmixers.eu
Gerwin Grondman
Financiƫle administratie
0529 46 13 77
gerwin@rmhmixers.eu

Wilt u meer informatie?

Vul het formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.




U kunt natuurlijk ook bellen.

Bel tijdens kantooruren met Stoevelaar Machinery: +31 529 46 13 77