Mixell - 2 vijzels

  • 18
  • 20
  • 22
  • 24
  • 26
  • 28
  • 30

RMH Mixell getrokken voermengwagen

De RMH voermengwagens staan bekend om hun uiterst nauwkeurige menghomogeniteit. Vele machines zijn uitvoerig getest door het Duitse DLG door middel van schudkasten op eventuele afwijkingen in het rantsoen en op duurzaamheid van de assen, mengvijzel, mengbak, etc. De mengvijzels van de RMH voermengwagens groeien zowel in de hoogte als in de breedte mee met de mengbak. Het aantal windingen per vijzel verieert van 3 tot 5. Dit wordt gedaan om het benodigd vermogen te reduceren. Tevens heeft RMH op de twee en drie vijzel mengwagens een gepantenteerd overlapsysteem ontwikkeld, om zo nog sneller een klein rantsoen te kunnen mengen. Een 2 traps vertragingskast wordt standaard geleverd op iedere voermengwagen. De twee en drie vijzel wagens maken gebruik van een 1000 toeren industriële aandrijflijn.

Assen

RMH voermengwagens zijn beschikbaar met een enkele as (standaard t/m Mixell 26) en verende tandemas (standaard bij Mixell 28 en 30). De eigenschappen van de gemonteerde as laten een vlotte rit van de mengwagen toe. De assen spreiden de belasting ten opzichte van de bodemdruk.

Verschillende losmogelijkheden

Er zijn een reeks lossystemen verkrijgbaar. Van een dwarsafvoerband, die aan beide zijden kan lossen, tot een opklapbare afvoerband. Deze zijn gewoonlijk aan de voorzijde van de kuip gemonteerd, maar kunnen zich ook aan de achterzijde bevinden. Tevens is er de mogelijkheid om te lossen doormiddel van een simpele opening aan de zijkant  van de machine. Het aantal losdeuren kan veriëren van 1-5 stuks.

Standaard uitgerust met o.a.:

  • Twee verticale vijzels
  • Vijzelsegmenten van hoge kwaliteit staal
  • Twee zeer sterke planetaire vertragingskasten
  • Twee mixersnelheden, mechanische bediening
  • R.M.H. weegsysteem; 1 display en 4 buigstaven

Weegsysteem

Op alle RMH voermengwagens behoort een weegsysteem tot de standaard uitrusting. De weegindicator geeft nauwkeurige waarden weer van de geladen materialen. Optioneel zijn er diverse weeginrichtingen verkrijgbaar.

Standaard specificaties

TypeVolume (m3)Lengte (cm)Breedte (cm)Hoogte (cm)Benodigd vermogen (PK)
Mixell 181873024526585
Mixell 202073024228490
Mixell 222273524430390
Mixell 242473527030995
Mixell 262673527331095
Mixell 2828730276324100
Mixell 3030730279336100

Beschikbare opties

Edelstaal in mengbak, ca. 1 mtr. hoog=levenslange garantie Edelstaal op buitenste segment van de vijzel Extra losdeuren op meerdere positie’s in de wagen Tweezijdige losband, voor of achter Elektrisch hydraulische bediening van de diverse functies Hydraulisch bedienbare tegenmessen Overkookrand Dubbele uitwerper Magneet onder losdeur of op vijzel Diverse weegsystemen

Wilt u meer informatie?

Vul het formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.




U kunt natuurlijk ook bellen.

Bel tijdens kantooruren met Stoevelaar Machinery: +31 529 46 13 77